Крюківщинська Сільська Рада

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ - СІМЕЙНЕ СВЯТО

Проводити до Дня Конституції Сімейний фестиваль у Крюківщині вже стало доброю традицією. І цього року на території шкільного подвір'я ожило справжнє родинне свято. "Чому саме родинне? - поцікавитесь Ви. Тому що цього дня діти разом із батьками могли взяти участь у різноманітних спортивних іграх, цікавих конкурсах та забавах.

Насичена програма свята передбачала: дитячі перегони в різних вікових категоріях, сімейний турнір з міні-фуболу, спортивні змагання дитячих команд, в яких радо взяли участь і дітки з обмеженими можливостям.
Публіку на ратні подвиги спонукали показові виступи Богатирів України, які вже традиційно відвідують фестиваль. А якого шквалу оплесків заслужили сміливці, які наважилися помірятися силами із самим Богатирем. І у змаганнях з перетягування линви - перемогу в досвідченого спортсмена буквально вирвала дитяча команда. Збагатилися активні учасники фестивалю не лише незабутніми враженнями, а ще й отрималисолодкі подарунки.

Коктейль позитивних емоцій доповнили веселі виступи народного колективу "Червона калина" та гурту "Альта-Віста".
Святковий марафон, у якому брали участь не лише крюківщинці, а й гості з Вишневого, Бобриці та інших населених пунктів, тривав протягом усього дня. І відверто, тут ніхто не нудьгував. Навіть вболівальники змогли знайти заняття до душі. Творчі майстер-класи виявилися не менш популярними, ніж спортивні змагання.
За високий рівень організації свята щонайвищих балів заслуговують громадська організація "Почни з себе!", Крюківщинська сільська рада в особі сільського голови Андрія Кріпака та його заступника Віктора Костини, а також партнери фестивалю - СК "Олімп" та антикафе "Едісон", У свою чергу організатори заходу висловлюють щиру подяку Богатирю Віталію Міхеєву.

10 місяців тому