Крюківщинська Сільська Рада

ПРО ОСОБЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ У НОВОМУ ОПАЛЮВАЛЬНОМУ СЕЗОНІ

інформацією, наданою Крюківщинською сільською радою, з початку цього року за призначенням субсидії звернулося 165 сімей. 80  відсотків справ опрацьовано, а решта знаходиться на доопрацюванні у районному відділі субсидій. Що важливо, майже всі звернення  на призначення субсидій вдалося задовольнити. Лише в 10 % випадків заявники отримали відмову.

У новому опалювальному сезоні дещо змінилися і умови отримання субсидій та соціальні норми споживання житлово-комунальних послуг.   Зокрема, зменшено норму  споживання газу, яка з 1.10.2017 року становить:

  • на приготування їжі — 3,3 куб. м на людину
  • на приготування їжі та підігрів води — 5,4 куб. м на мешканця
  • на газову плиту і водонагрівач — 10,5 кубометрів на людину

Також нагадаємо, що раніше уряд України знизив соціальну норму споживання електроенергії для індивідуального опалення — з 65 кВт год до 51 кВт год на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період (Постанова КМУ № 51 від 06.02.2017 року).

Звертаємо увагу, що для сімей, що складаються з 1-2 непрацездатних осіб (в тому числі пенсіонерів), соціальна норма житла, на яку надається субсидія була збільшена з 49 кв. м. до 75 квадратних метрів на домогосподарство (Постанова Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року).

Крім того, якщо заявник має заборгованість за житлово-комунальні послуги, субсидія призначається за наявності договору про реструктуризацію боргу з організаціями, які надають послуги, або за умови повного її погашення. Якщо ж особа зверталася раніше і їй була призначена субсидія, за відсутності заборгованості, з нового опалювального сезону вона пролонгується автоматично.   

З питань призначення субсидій можна звертатися щосереди та щоп’ятниці з 8:00 до 13:00 Крюківщинської сільської ради, кабінет № 7  І поверх (напроти поштового відділення).

6 місяців тому