Крюківщинська Сільська Рада

ЗОЛОТО ТУРНІРУ - У ВИХОВАНЦІВ СК "ОЛЕКСАНДР НЕВСЬКИЙ

Слава про здобутки  спортивного клубу "Олександр Невський" поширюється далеко за межі Крюківщини. Завдяки злагодженій роботі тренерів та директора  СК Олександра Буряка,  створено справжню команду спортсменів з греко-римської боротьби, у різних вікових та вагових категоріях, які прославляють наше село не лише в Україні, а й за кордоном.

 Безліч кубків, медалей, нагород, говорять самі за себе. Майже щотижня клуб відвідує різноманітні турніри, повертаючись додому з різним нагородами. Крок за кроком борці відточують свою техніку і свій запал передають іншим. Лави учасників клубу постійно поповнюються  новими спортсменами, які з радістю поповнюють  велику дружну родину клубу. Починаючи від тренерів і завершуючи  наймолодшими учасниками, -  всі  докладають  зусиль, щоб нести почесне звання "гордість Крюківщини".

Це вкотре довели результати  Всеукраїнського  турніру з греко-римської боротьби  серед молодшого покоління, що відбувся  4 листопада 2017 у Крюківщині, у стінах шкільного спортзалу. Під час цих змагань вихованці клубу вкотре мали змогу показати свою майстерність. Вони в черговий раз продемонстрували, що кожна перемога - це запальна та нелегка боротьба за високі досягнення. В цих маленьких спортсменах зароджується справжній дух змагань, сила, витривалість та повага до суперників.

Завдяки підтримці сільської ради, президента СК"Олександр Невський" Олександра Буряка, очільника районного осередку  "Аграрної Партії" Костянтина Бойка, турнір пройшов на високому організаційному рівні. Суддею змагань став головний тренер клубу Дмитро Пікалов.

У змаганні брали участь  10 команд, які представляли 170 учасників .

За результатами турніру I місце посіла команда  СК "Олександр  Невський".

Срібло змагань - у  команди з   Миронівки. Третій результат показали борці із  міста Тячів.

Слід відзначити, що спортсмени СК "Олесандр Невский" здобули 9 золотих медалей, 7 срібних та 11 бронзових.

Звісно, підтримати юних борців прийшли старші та досвідчені спортсмени: Артур Політаєв, Сергій Руденко, Василій  Берчук, а також батьки та друзі.

Тож, вітаємо переможців і зичимо їм  нових звершень та здобутків. 

 

     Альона Ткаченко

6 місяців тому