Крюківщинська Сільська Рада

НОВИЙ СТАДІОН - ВІДКРИТО!

17 листопада у Крюківщині відбулася подія, яка ощасливила усіх шанувальників футболу. На території школи  урочисто відкрили мині-стадіон.

На футбольний захід завітали представники районної влади та Крюківщинської сільської ради, завдяки спільним  зусиллям яких і відбулася  відкриття. Як результат у нашому селі з'явився  сучасний стадіон з якісним штучним покриттям та освітленням. Під урочисті оплески усіх свідків події  перерізано стрічку - і всі присутні отримали змогу на власні очі побачити  міні-арену, де вже за лічені хвилини юні футболісти демонстрували свою спортивну майстерність.

Перед початком випробування футбольного поля, до присутніх звернулися  почесні гості заходу: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова районної ради Вадим Гедульянов, Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак, депутат районної ради Олександр Паламарчук.

Усі вони побажали юним спортсменам перемог на новому полі,  успіхів і звитяг.  Подбали дорослі і про пам'ятні подарунки для юних футболістів.  Крюківщинська дитяча футбольна команда отримала  нову форму та  м'яч.

Загалом для будівництва стадіону було залучено майже 1,5 млн грн. Будівельні роботи на 90 %  були профінансовані із районного бюджету, і на 10 % - із сільського. Як зазначила під час відкриття голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова, проект вдалося реалізувати у надкороткі терміни. 

За такий подарунок юні футболісти подякували  представникам районної влади не лише на словах, а й вручили їм подяки.

Після завершення офіційної частини футбольне поле випробували дорослі шанувальники футболу.  На новому стадіоні відбувся матч між збірними командами представників депутатських корпусів Крюківщини  та  Вишневого. Символічно, що перемогу з рахунком 6:3 здобули господарі поля.

Футбол - це не просто вид  спорту, це стиль життя, який об'єднує  покоління.

Тому будівництво нових стадіонів - це додатковий стимул для спортивного розвитку  людей всіх вікових категорій, а особливо  молоді.

6 місяців тому