Крюківщинська Сільська Рада

КОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОГО КОРПУСУ ШКОЛИ?

Завершено виготовлення проекту будівництва нового корпусу Крюківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Наразі  проведено експертизу проектної документації. 

Відповідно до проекту, новий корпус матиме три поверхи. Загальна площа новобудови -   3,5 тисяч метрів квадратних. Тут планують розмістити 22 класи. Загальна вартість робіт з устаткуванням становить близько 90 млн гривень. Зараз триває пошук джерел фінансування. Серед потенційних фінансових донорів проекту - забудовники села. Також планують залучити кошти з бюджетів усіх рівнів, у тому числі і з сільського. Згідно з проектною документацією, термін будівництва має тривати 15 місяців.

На сесії сільської ради, що відбулася 2 листопада, депутати ухвалили рішення про безоплатну передачу проектної документації "Реконструкція Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області на 528 учнів на вул. Мічуріна у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області"  Крюківщинській сільській раді. Тож за наявності фінансування  найближчим часом будівельні роботи можуть розпочатися.

6 місяців тому