Крюківщинська Сільська Рада

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Ось і добігає кінця 2017 рік. Саме час проаналізувати зроблене, подумати про перспективи розвитку Крюківщини.

Насамперед хочу зупинитися на питанні виконання бюджету. У порівнянні з 2016 роком бюджет села збільшився на 66,5%. Станом на 01 листопада 2017 року надходження становили 27 млн. 119 тис. грн. (включаючи субвенції  - у розмірі 9 млн. 890 тис. грн.).

Основними джерелами наповнення бюджету є: орендна плата за землю, земельний податок, єдиний податок, доходи від пайової участі, податок на нерухоме майно.

Збільшення доходів дозволило нам направити 3 млн. 628 тис. 198 грн. на капітальний та поточний ремонт доріг, вдалося збудувати та відремонтувати  15 тис. 649 м кв. (без доріг, які ремонтувались за кошти обласного бюджету).

Зокрема, капітально відремонтовано вулиці Привокзальну, Сахравську, розширено Мічуріна, Садову (до нового кладовища).

Зроблено ямковий ремонт вулиць Лобановського, Лісної, Гайової, Квіткової, Шкільної, Каштанової, Молодіжної, Андріївської, Ужгородської, Райдужної, провулків Воздвиженського  та Південного. Облаштували тротуаром проїжджу частину на вул. Балукова (від Жовтневої до Шкільної) та частково по вул. Каштановій.

На 140 м кв. біля Крюківщинської амбулаторії зробили автомобільну стоянку.

Надали 950 тис. грн. на співфінансування ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Київське півкільце - Крюківщина - Боярка. Ще 250 тис. грн. направлено обласному бюджету на спільне фінансування проведення капітального ремонту доріг на вулицях: Сонячна, Слов'янська, Яблунева, Миру.

Належна увага приділялася поточному ремонту електромереж. Замінено ліхтарі вуличного освітлення на енергозберігаючі (вулиці Лісна, Ленінградська, Тургенєва, Першотравнева, провулок Південний, здійснено монтаж фотореле на вулицях Дружби, Одеській, 5, Балукова, 2, Каштановій (парк).

 Ухвалена програма "Безпечне село",

відповідно до якої встановлено 25 камер відеоспостереження, облаштували пункт спостереження, залучили до взаємовигідної співпраці Державну поліцію охорони.

Не забуває сільська рада й про допомогу школі. Відремонтовані за кошти місцевого бюджету спортивна зала, фойє, харчоблок. На кухню закуплено нове обладнання. Реконструйовано футбольний майданчик на території Крюківщинської ЗОШ. Організовано безкоштовне перевезення дітей до школи, а також спортсменів села.

На придбання та встановлення нових дитячих майданчиків використано коштів у сумі 90 тис. 200 грн. з місцевого бюджету та 120 тис. грн. з районного бюджету.

А на реалізацію програми "Турбота" у 2017 році було використано 197 тис. 100 грн.

Потурбувались у сільраді й про відпочинок юних крюківщинців: 50 дітей пільгових категорій оздоровилися у дитячому таборі "Бригантина" (м. Скадовськ), ще 32 особи провели спортивні збори в ДОТ "Морська хвиля" (Миколаївська обл., с. Рибаківка). На реалізацію сільської програми оздоровлення та відпочинку дітей використано 394 тис. 830 грн.

До Дня Незалежності, 24 серпня, проведено щорічний відкритий турнір з баскетболу "Kriukivschyna Street ball Cup" за участю 14 команд. Турнір проводився на спортмайданчику Крюківщинської школи.

У селі функціонують безкоштовні секції з футболу, боксу, баскетболу, греко-римської боротьби.

Разом із церковною громадою Храм Спасителя було організовано літній табір на території парку.

Варто кілька слів сказати і про благоустрій села та роботу комунального підприємства.

У цьому році встановлено 50 сміттєвих урн, на що витрачено 46 тис. 535 грн.

Розроблено проект щодо збільшення об'єму резервуару чистої води на 1000 м куб. з будівництвом насосної станції другого підйому та збільшенням пропускної спроможності станції знезалізнення.

Побудовано артезіанську свердловину на вул. Мічуріна, встановлено бювет на території школи та облаштовано територію біля нього, а також - циркуляційні насоси в теплопунктах багатоквартирних будинків на вулицях Дружби та Мічуріна.

Проведено поточний ремонт каналізаційно-насосної станції та встановлено вентиляційну систему очищення повітря, зроблено поточний ремонт котла на котельні, перевірку димових та вентиляційних каналів житлових будинків на вулицях Балукова, Мічуріна, Дружби, здійснено аудит зовнішніх каналізаційних мереж.

І наостанок про проекти, які нині на стадії розробки і втілення в життя. Триває реконструкція ДНЗ "Барвінок" на вул. Балукова, 2а. Вже утеплено фасад дитсадка, замінено дах, вікна та двері, радують малечу нові дитячі майданчики, прокладено комунікаційні мережі, встановлено дах нового корпусу, укладено бруківку, здійснено благоустрій території.

Робимо капітальний  ремонт парку імені Андрія Григоровича Шевченка. Вже прокладено тротуари, частково виконано благоустрій.

Розроблено проект і проведено експертизу реконструкції загальноосвітньої школи на 528 учнів на вул. Мічуріна, 12а. Готуємо тендерну процедуру. Також плануємо провести реконструкцію застарілого житлового фонду, розробити проектно-кошторисну документацію з будівництва зовнішніх мереж дощової каналізації.

Планів багато і їх виконання значною мірою  залежить від кожного з нас, адже лише разом ми зробимо нашу Крюківщину ще привабливішою, ще комфортнішою для життя.

                                Із повагою

Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак

6 місяців тому