Крюківщинська Сільська Рада

ДЕПУТАТИ ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА РІК

Традиційно наприкінці осені у Крюківщині проходять зустрічі сільського голови Андрія Кріпака та депутатів місцевої ради із виборцями села, під час яких обранці звітують про результати своєї діяльності за рік. Такі зібрання є досить корисними, адже під час діалогу влади та громади порушуються актуальні проблеми та головне - йде пошук шляхів їх вирішення.

Звітний марафон стартував 11 листопада. Першими перед виборцями про зроблене розповіли депутати Олег Рябоконь, Валерій Сидоренко, Микола Вершинін та Роман Овчарук. Депутатським виступам передував звіт Крюківщинського сільського голови. Варто наголосити, що Андрій Кріпак був учасником всіх без винятку зустрічей із виборцями, що також відбулися 12, 18 та 19 листопада.

Очільник сільської ради акцентував увагу на рівні виконання головних завдань, що закріплені саме за ним. Серед ключових задач діяльності сільського голови - добудова нового корпусу дитячого садочка, відкриття парку після реконструкції, будівництво нового адміністративного корпусу, щоб необхідні послуги крюківщинці могли отримувати не виїжджаючи із села, а всі служби були зосереджені в одному місці, відкриття нової амбулаторії у приміщенні, яке забудовник передав на баланс сільської ради, та створення об'єднаної територіальної громади.

Кожна зустріч із виборцями, в залежності від округу, вирізнялася не лише тривалістю, а й активністю жителів округів. Жваву участь у діалозі із представниками місцевої влади взяли жителі Сахравщини (депутати Олег Кирпатенко та Олександр Скоць), ЖК "Євромісто" (депутати Іван Михайлюк та Наталія Савенко) та масиву Дружби (депутати Анатолій Смик та Юрій Галата).

Крюківщинці порушували найрізноманітніші питання, які здебільшого стосувалися покращення соціальної інфраструктури, транспортного сполучення, благоустрою, екологічних тем.

Майже на кожному окрузі звучали запитання стосовно можливості появи нових маршрутів громадського транспорту. Приміром, пенсіонери ратували за довіз до Столичного ринку, жителів Сахравщини цікавило питання відкриття нового маршруту, більш зручного для мешканців масиву. 

 А ось жителів масиву Дружби більше турбували питання роботи певних служб, а саме в розрізі потреб їх будинків. Гостро хвилює мешканців цих багатоповерхівок і дефіцит місць для паркування автомобілів.

На багатьох округах виборці порушували тему добудови дитячого садочка та школи. Конструктивно розглядалися й інші проблемні питання.

Та головне кожному депутату було про що розповісти своїм виборцям. Цього року було виконано значні об'єми робіт щодо будівництва нових доріг, благоустрою території, освітлення вулиць у різних куточках села. Лунали на адресу депутатів не лише запитання, а й слова вдячності, зокрема, за участь депутатів в організації благодійних заходів та вирішенні індивідуальних питань виборців.

Такі зустрічі є дуже корисними, адже кожне проблемне питання виборців фіксувалося. Більше того, зустрічі з людьми мали дві ключові задачі: розповісти про зроблене за рік та залучити громаду до формування бюджету наступного року. Адже саме депутати будуть голосувати за статті розподілу бюджетних коштів, тому дуже важливо розуміти реальні потреби людей - це головна задача на цьому етапі роботи.

6 місяців тому