Крюківщинська Сільська Рада

ЧОМУ В МЕДАМБУЛАТОРІЇ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАВСЯ ІЗ ЗАПІЗНЕННЯМ?

Із найбільшим нетерпінням цієї осені на підключення тепла чекали працівники та відвідувачі Крюківщинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. З технічних причин опалювальний сезон в цьому закладі розпочався дещо із запізненням. Зрештою, днями батареї  і в сільській амбулаторії стали теплими.

Журналісти нашого видання спробували встановити причини такої затримки і ось, що з'ясувалося. Насамперед, слід нагадати, що  медичні заклади первинної ланки, до яких належить і наша сільська амбулаторія, знаходяться на балансі районного відділу охорони здоров'я.

Перед початком опалювального сезону-2017 в Крюківщинській амбулаторії за ініціативи відділу ОЗ та за рахунок коштів  районного бюджету було проведено роботи з реконструкції системи опалення. Свою підтримку у проведенні робіт надала і сільська рада. У медичному закладі були встановлені нові батареї та  крани. Всі робити були виконані своєчасно та до початку опалювального сезону. Однак проблема виникла на стадії оформлення  дозвільної документації, що належить до прерогативи  газових служб.

Як повідомили у Крюківщинській сільській раді,  місцева влада одразу надала всі необхідні документи та сприяла тому, щоб  медустанова якнайшвидше почала опалюватися.

"Від імені відділу охорони здоров'я просимо вибачення за тимчасові незручності". 

6 місяців тому