Крюківщинська Сільська Рада

"БЕРЕГИНІ" КРЮКІВЩИНСЬКОГО РОДУ

Рукоділля - благословення для жінки, адже це творчість, прояв любові до прекрасного та можливість розкрити свої таланти. Саме про цю велику місію говорили майстрині клубу "Берегиня" на зборах, що відбулися 17 грудня. Символічно, що захід пройшов у трапезній Хрестовоздвиженського храму, в Крюківщині.

Клуб "Берегиня" об'єднує 53 майстрині, які протягом року активно експонують свої роботи, беруть участь у різноманітних святах і заходах, а головне - створюють красу. На зборах кожна з присутніх учасниць, а їх було більше двадцяти, презентувала одну із своїх нових робіт та розповіла про неї. Тамара Сизова, засновниця клубу, повідомила, що лави майстринь постійно поповнюються, а нові тенденції у вишивці захоплюють все більше жінок. Дівчата та жінки говорили про техніки та нові здобутки, про важливість розвитку творчих талантів для жінки та її родини. Адже хто, крім матері, може створити справжні обереги-рушники або виготовити сорочку, яка захистить від всіх напастей.
Щирі слова подяки на зборах лунали на адресу активних учасниць клубу Євдокії Степаненко, Тамари Волинець та Олени Тарасенко. Також була відзначена Ніна Корнілова, яка протягом року займалася організацією виставок.
Майстрині пригощали один одного домашніми смаколиками: варениками та пиріжками, а ще приготували вітання для ювілярок. А Юлія Іллюша, Ніна Кушнір та Галина Сальнік, представниці народного колективу "Червона Калина " заспівали ліричних пісень.
Усі учасниці зустрічі відзначили, що такі заходи надихають на творчість, допомагають відчути свою унікальну жіночу силу та додають наснаги до життя!

Анна Ходикіна

5 місяців тому