Крюківщинська Сільська Рада

«БЛАГОВЕЧЕРЯ» У КРЮКІВЩИНІ, АБО ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО

Піднесення та відчуття дива заповнили 25 січня банкетний зал готельно-ресторанного комплексу «Золотий Дуб». Адже саме в цей день вперше в Україні проходила благодійна акція «БлагоВечеря».

 Сам проект був створений спільнотою «Handmade Charity», яка займається проведенням благодійних івентів. Їх мета  — зробити благодійність доступною та легкою. «БлагоВечеря» — це співпраця ресторану, групи волонтерів-офіціантів та відвідувачів. Звичайні відвідувачі ресторану стають безпосередніми учасниками і «донорами» благодійної акції. Всі «благо-чайові» та процент від виручки ресторану, зібрані протягом вечері, передаються до благодійних фондів, на користь яких проводиться захід.

 Організаторами благодійної акції в Крюківщині виступили благодійні фонди «Хранитель» (Україна), «Шанс на Життя» (Ізраїль) та «Israeli Friends of Ukraine» (Ізраїль). Саме волонтери цих організацій і виконали місію офіціантів. Також проект підтримали громадська організація «Почни з себе!» (Крюківщина), спортивний клуб «Олімп» (Вишневе), Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української та англійської мов  № 187 (Київ) та Крюківщинська сільська рада і особисто сільський голова Андрій Кріпак.

 У цей вечір під кроною «Золотого Дубу» зібралися близько сімдесяти однодумців, які вечеряли цього дня з особливими думками про тих, кому зможуть допомогти.

Зібрані кошти  отримала на свій рахунок  українка Ганнуся,  яка нині проходить лікування в клініці Іхілов в Тель-Авіві, та родина Тетяни і маленького Сашка з Крюківщини.

5 місяців тому