Крюківщинська Сільська Рада

ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ ХОМЕНКО УДОСТОЄНИЙ ЗВАННЯ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА РАЙОНУ

Нещодавно свій ювілей відсвяткував один із найповажніших жителів Крюківщини  Олександр Павлович Хоменко.  Днями  він відзначив свій 95-й день народження. Широкий загал рідних та друзів ювіляра зібрався 17 листопада на урочистий захід, щоб привітати іменинника. Серед гостей свята - найрідніші, колеги,  випускники, представники влади та громадськості. 

 Олександр Павлович вже тривалий час очолює ветеранську організацію  с. Крюківщини. У молоді роки йому довелося пройти горнило   Другої світової війни, та випробування загартували дух, але не торкнулися серця чоловіка, який через все життя проніс великий дар - любов до людей.   Більш ніж півстоліття  ювіляр  присвятив педагогічній праці. Він - відмінник освіти України, нагороджений багатьма бойовими і трудовими відзнаками. Попри поважний вік,  Олександр Павлович  веде активну громадську діяльність і завжди радий допомогти односельцям слушною порадою та  мудрою настановою. Безперечно, що особлива людина заслуговує і на особливі віншування. І де правди діти, рідні та односельці приготували для ювіляра справді незабутнє свято. Запашним короваєм та улюбленою піснею привітав почесного крюківщинця народний аматорський колектив української пісні "Червона калина". А скільки душі в організацію та проведення урочистого заходу вклали його ведучі Оксана Макаренко та Наталія Костина!

Особливими були й привітання. Особисто від імені голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової подяку та цінний подарунок ювіляру передав керівник апарату РДА Олександр Горін.  Іменну грамоту  за підписом голови обласної ветеранської організації України Миколи Томашова та пам'ятний сувенір імениннику вручив Анатолій Пастовенський - голова районної ветеранської організації.

Найщиріші  привітання та подарунки з грамотами для односельця-іменинника приготували сільський голова Андрій Кріпак, директор АФ "Крюківщина" Анатолій Тимченко, сільські депутати, члени виконавчого комітету.

Зворушливі привітання розчулили ветерана. І  виринали з пам'яті спогади про   далекі роки. Олександр Павлович із трепетом згадував  післявоєнний час, про свої перші успіхи на  педагогічній ниві.  Він радо ділився своїми роздумами про ситуацію в Україні та нашому селі.

Увесь вечір був сплетений із щирих привітань та душевних віншувань. Діти, онуки, рідні, випускники -  всі вітали свого Батька, Наставника, Педагога, який виховав  на засадах любові та поваги до всього українського не одне покоління. Олександру Павловичу є ким пишатися. Серед його вихованців багато талановитих науковців, професійних державних  управлінців, виробничників, а головне - порядних  людей.    Про це в своєму виступі наголосила   дружина ювіляра Марія Марківна. Педагогічне подружжя разом уже 64 роки. Вони виховали двоє дітей, четверо внуків і діждалися одного правнука. 

І сьогодні всі вони - рідні, вихованці, односельці пишаються своїм Учителем!!!

 

Замість P.S.

До ювілею іменинник одержав ще один особливий подарунок. Рішенням сесії Києво-Святошинської районної ради Олександру Павловичу Хоменку присвоєно звання "Почесного громадянина Києво-Святошинського району". Вітаємо з нагородою та зичимо ювіляру довгих років життя!

Фото Євгена Пікуля

4 місяці тому