Крюківщинська Сільська Рада

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

 1. Інвестор (замовник): Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва» Крюківщинської сільської ради.

Поштова і електронна адреса: 08136, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10. kkpuks@gmail.com

 1. Місце розташування об’єкту: 08136, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Вишнева, 27.
 2. Характеристика діяльності (об’єкта): Реконструкція нежитлового приміщення під розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Вишнева, 27, в с. Крюківщина, Києво-Святошинського району, Київської області. Відповідно до Постанови КМУ № 808 от 28.08.2013 р. «Про затвердження переліку видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку»об’єкт не відноситься до виду діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку. Транскордонний вплив відсутній. Технічні і технологічні дані: Об’єкт реконструкції являє собою вбудовані приміщення амбулаторії у житлову багатоповерхову будівлю. Потужність амбулаторії розрахована на 45 відвідувачів за зміну.
 3. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: використання сучасних технологій та обладнання.
 4. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації: земельних – існуюча ділянка; сировинних - металеві труби, арматура і т.д.; енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) – передбачається електрична система опалення; водних – підключення до централізованих мереж водовідведення, водопостачання; трудових – реконструкція буде здійснюватися власними силами та спеціалізованими підприємствами.
 5. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): спеціалізований транспорт.
 6. Екологічні та інші обмеження планової діяльності за варіантами: дотримання вимог природоохоронного та санітарного законодавства.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: для захисту від надлишкового забруднення повітря буде проведено розрахунок розсіювання забруднюючих речовин в приземному шарі атмосфери за методикою ОНД-86.

 1. Можливі впливи планової діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище: клімат і мікроклімат - відсутній; повітряне - впливає, за рахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря при реконструкції та експлуатації: оксид вуглецю, оксиди азоту (у перерахунку на діоксидазотуNO+NO2), вуглеводні насичені, кислота оцтова, спирт етиловий ін.;  водне – відсутній; ґрунт – відсутній; рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти – відсутній; навколишнє соціальне середовище (населення) - не призведе до погіршення соціальних умов для населення; навколишнє техногенне середовище: вплив не буде додавати суттєвих змін у техногенному сере­довище, що склалося в регіоні, рівень ризику прийнятний
 2. Відходи виробництва і можливості їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення: в процесі будівництва та експлуатації об’єкту утворюються відходи від основного та допоміжного виробництв. Всі відходи збираються та передаються спеціалізованим підприємствам на утилізацію, видалення, захоронення, знешкодження тощо.
 3. Обсяг виконання ОВНС: згідно вимог ДБН А.2.2-1-2003, зі змінами 2010 р.
 4. Участь громадськості: обговорюється громадськістю після публікації в пресі місцевого видання. Детально ознайомитися з основною інформацією щодо даного проекту, а також звернутися з зауваженнями та пропозиціями громадяни та громадські організації можуть протягом 30 діб із дня публікації до Крюківщинської сільської ради за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10, тел. (044) 379-01-37; на об’єкті за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Вишнева, 27, або за тел. 0673283900 та до розробників проекту ОВНС ТОВ «НТЦ «Промекологія» за тел. (0536) 75-77-50.

Громадські слухання будуть проведенні о 10 годині 17 грудня 2018 року за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10 (на території Крюківщинської сільської ради).

7 місяців тому