Крюківщинська Сільська Рада

Заява про екологічні наслідки діяльності об’єкта

Передбачається реконструкція нежитлового приміщення під розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Вишнева, 27, в с. Крюківщина, Києво-Святошинського району, Київської області.

Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності: використання сучасних технологій та обладнання.

Компонентом навколишнього середовища, що піддається впливу в процесі діяльності об'єкта є атмосферне повітря за рахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря при будівництві та експлуатації: оксид вуглецю, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту NO+NO2), вуглеводні насичені, кислота оцтова, спирт етиловий ін.

В процесі реконструкції та експлуатації об’єкту утворюються відходи від основного та допоміжного виробництв. Всі відходи збираються та передаються спеціалізованим підприємствам на утилізацію, видалення, захоронення, знешкодження тощо. Для виробничих та господарсько-питних потреб використовується вода від централізованої системи водопостачання.

Заходи, розроблені в проекті дозволяють зберегти екологічну рівновагу в районі об’єктів, знижують до мінімуму вплив негативних факторів, що впливають на компоненти природного середовища при веденні діяльності.

На підставі аналізу якісних і кількісних характеристик впливу господарської діяльності підприємства, можна зробити висновок, що даний об'єкт не зробить шкідливого впливу на навколишнє середовище

Надання пропозицій можливо за адресою – до Крюківщинської сільської ради за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10, тел. (044379-01-37; з більш детальною інформацією можна ознайомитися на об’єкті за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Вишнева, 27, або за тел. 0673283900; у розробників проекту ОВНС ТОВ «НТЦ «Промекологія» за тел. (0536) 75-77-50.

Громадські слухання будуть проведенні о 10 годині 17 грудня 2018 року за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10 (на території Крюківщинської сільської ради).

.

 

7 місяців тому