Крюківщинська Сільська Рада

НАЙКРАЩІ У 2018 РОЦІ

У грудні журналісти нашого видання підбили підсумки  року, що минає. Проаналізувавши події та досягнення 2018, колектив редакції визначив переможців у п'яти номінаціях: "Людина року", "Громадська організація року", "Відкриття року", "Подія року" та "Підприємець року". Тож хто вони наші номінанти?  

 

"Людина року" - Віталій Міхеєв

 

Відомий український стронгмен, який представив нашу країну на багатьох міжнародних спортивних змаганнях. Наш односелець.

 

Здобутки 2018 року:

- тричі в п'ятірці (4-те місце) найсильніших в Європі серед абсолютної вагової категорії (атлети від 135 кг - Віталій має 106 кг);

- четверте місце на парному чемпіонаті України;

- "Арнольд Класік", Європа (Барселона)  - віце-чемпіон;

- Національний кубок із пауерліфтингу - перше місце абсолютного заліку;

- І місце вікової категорії та звання МСМК із пауерліфтингу.

 

"Громадська організація року" - "Почни з себе!"

 

ГО турбується про незахищені верстви населення Крюківщини та Києво-Святошинського району. Її волонтери  регулярно проводять благодійні акції, спортивні заходи, свята, надають адресну допомогу родинам, якими опікуються.  У 2018 році традиційно брали участь в організації Дня Села Крюківщини,  конкурсу "Міс Школи",  впровадили в життя проект "Інклюзія в житті".  Долучилися до багатьох інших соціальних заходів, що  проводилися в селі.  Протягом року постійно давали юридичну підтримку дітям пільгових категорій.

 

Відкриття року - Квітковий парк

 

Безперечно, цей проект унікальний не лише для нашого села, а й для України, адже крюківщинський квітковий парк єдиний в нашій країні. Це особливе місце, де територію 1,2 га вкривають найрізноманітніші квіти, які презентують різні культури світу. Масштабні клумби, декоровані стильними фотозонами, просто заворожують! Де ще ви можете побачити жіночу туфельку із зріст людини, яку вкриває килим петуній. На все життя ви запам'ятаєте китайський місточок та щонайбільше вас полонить краса тисяч квітів, на які можна споглядати годинами. На повну потужність парк відновить свою роботу навесні, щойно зацвітуть перші тюльпани. Тож не пропустіть феєричного квіткового пробудження.  

 

«Підприємець року» - директор ТЦ «Домосвіт» Ігор Долбачов

 

Ігор Долбачов не лише створив у Крюківщині десятки робочих місць, а й постійно бере участь у житті громади. ТЦ «Домосвіт» допомагає селу в реалізації деяких соціальних  проектів.  Зокрема, ТЦ надало будівельні матеріали для завершення будівництва дитячого садочка.

5 місяців тому