Крюківщинська Сільська Рада

СУЧАСНИЙ САДОЧОК – ДЛЯ КРЮКІВЩИНСЬКОЇ МАЛЕЧІ

9 січня у Крюківщині відбулася знакова подія, на яку з нетерпінням чекали як дорослі, так і діти.

Розпочав роботу  новий корпус дошкільного навчального закладу «Барвінок» . 

У дитячому садочку створені всі умови для комфортного виховання  дітей. У закладі діє 8 груп, шість  із яких розташовані в новому корпусі. Одразу помічаєш, що тут все зроблено з любов’ю до дітей. Усюди світло та затишно. Стіни декоровані яскравими малюнками. В усіх групах нові меблі, кожна з них має ігрову кімнату та санвузол.

На другому поверсі -  сучасна спортивна зала. Не менше захоплення викликає й простора актова зала та харчоблок.

Будівельні роботи здебільшого фінансувалися з районної та сільського бюджетів. На початковому етапі також були залучені кошти з держбюджету.

Тож символічно, що в урочистостях з нагоди відкриття нового корпусу садочка взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова районної ради Вадим Гедульянов, Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак, секретар Крюківщинської сільської ради Наталія Савенко. Після символічного перерізання стрічки всі гості свята зробили своєрідну екскурсію закладом, яка завершилася в актовій залі, де відбулися урочистості за участі маленьких вихованців садочка.

Наразі сучасний заклад зможуть відвідувати майже 300 діток. Реконструкція об’єкта тривала понад п’ять років. Однак результат перевершив усі очікування. Дитячий садочок справді відповідає всім вимогам часу.

Фото

 

5 місяців тому