Крюківщинська Сільська Рада

З КОНОТОПА - З МЕДАЛЯМИ

На початку лютого в Конотопі (Сумська область) відбувся традиційний щорічний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, присвячений видатним борцям цього міста.
Ці престижні змагання збирають найсильніших юних борців України та ближнього зарубіжжя. У нинішньому турнірі взяли участь представники Молдови та два спортсмена з Німеччини. Загалом близько 350 борців змагалися за звання переможця в своїх вагових категоріях.
Спортклуб «Олександр Невський» з Крюківщини виставив на ці змагання 25 борців. Вони продемонстрували зростаючу майстерність, жагу перемоги, боролися наполегливо та завзято.
Не всім посміхнулася удача, але вісім борців клубу стали призерами турніру.
У активі наших спортсменів три золоті медалі, які вибороли Деніз Арнаут (вагова категорія 29 кг), Андрій Пономаренко (35 кг) та Влад Покотило (38 кг), срібну медаль здобув Данило Бабенко (32 кг), бронзові медалі завоювали Денис Костенко (23 кг), Тимофій Вітенко (29 кг), Микола Левченко (32 кг) та Руслан Кіщенко (38 кг).

Вітаємо юнь та їх тренерів Дмитра Пікалова та Олександра Кузнєцова з успішним виступом команди.