Крюківщинська Сільська Рада

ЩОБ ПІДТРИМАТИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ АНДРІЯ КРІПАКА, КРЮКІВЩИНЦІ ВИЙШЛИ НА МІТИНГ ДО СТІН ГЕНПРОКУРАТУРИ

Сьогодні, 8 лютого, сотні  жителів Крюківщини вийшли на мітинг під Генеральну Прокуратуру, щоб підтримати свого сільського голову. За словами мітингарів  активісти за підтримки нардепів здійснюють  на нього тиск. Головна причина протистояння – поява на масиві Оришки кладовища.

Історія питання сягає ще початку нульових. Тоді під забудову була придбана ділянка, що знаходиться по сусідству з територією, на якій запланували цвинтар. Коли ж впритул підійшли до питання його облаштування, забудовник збагнув, що такий поворот подій аж ніяк не сприяє його комерційній діяльності. Зрозуміло, адже котеджі з краєвидом на цвинтар одразу падають в ціні. 

Активісти, які виступають проти  нового кладовища на масиві, запевняють, що його поява там незаконна.   Суд заборонив проектування кладовища та  затвердження детального плану території.

Натомість директор КП «Благоустрій Крюківщини» Олександр Буряк наголошує: «У нас в селі проживає 15 тисяч осіб. Насправді ховати вже немає де. Тому люди обурені».

Відтак мітингарі передали до Генпрокуратури листа з підписами 1500 жителів села, які вимагають, щоб припинилися втручання в господарську діяльність. А під стінами царини Феміди крюківщинці скандували гасла на підтримку сільського голови, якому тиждень назад правоохоронці намагалися вручити підозру.

У той же час крюківщинський мер переконаний, що ця справа надумана, а рішення, прийняті сільською радою, не суперечать забороні суду.

2 місяці тому