Крюківщинська Сільська Рада

СК «ПРОГРЕС» ВИБОРОВ СРІБНІ НАГОРОДИ НА ТУРНІРІ В ТЯЧИВІ

Спортивний клуб «Прогрес» взяв участь у першому Всеукраїнському турнірі з футзалу «КАРПАТИ-2019» («Даймонд Ліга»), який проходив у спорткомплексі «Спортивна арена Тячів». У змаганнях за медалі боролися дев’ять команд: із Тячева, Києва та Крюківщини.

Слід відмітити, що організатори «Даймонд Ліги» Артем  Кондрашов, Артем Пепенко, Сергій Іларіонов присвятили своє життя праці з молодими людьми. Одним із головних завдань є намір забрати якомога більше молоді з вулиці, натомість запропонувати їм духовне та фізичне виховання. Саме це було і є метою створення «Даймонд Ліги – Християнської футбольної ліги».

На офіційному відкритті турніру виступили дитячий фольклорний ансамбль «Дударик» (керівник Едіта Петер) і танцювальний колектив «Імпульс» (керівник Орос Світлана).

А далі були захоплюючі й безкомпромісні матчі. Справжня боротьба рівних за силою суперників. І дуже приємно, що крюківщинці зуміли відстояти й честь села, й Києво-Святошинського району, здобувши срібні медалі.

Щиро вітаємо СК «Прогрес» із черговим успіхом, бажаємо нових перемог, зокрема в Меморіалі Чанових, який днями стартував у нашому районі.

3 місяці тому