Крюківщинська Сільська Рада

І ЛИНУЛИ ПІСНІ ДО НЕБЕСНОЇ ВИСІ!

Концерт, присвячений нашим найріднішим і найпрекраснішим жінкам, дзвінкими  дитячими голосами у піснях та віршах, пронизливими рухами в хореографічних постановках та проникливими піснями більш досвідчених  артистів з фольклорного колективу «Боговиця» відгомонів  9 березня у актовій залі Крюківщинської  школи. А скільки щирих слів подяки прозвучали зі сцени матерям, сестрам, учителям…  – не перелічити всіх чудових ролей, які вдається віртуозно виконувати у житті представницям прекрасної статті! У дійстві, яке вела вчитель та депутат Крюківщинської сільської ради Оксана Макаренко, взяли участь дитячий хореографічний колектив «Мрія», лауреат районного конкурсу читців Світлана Чмирук, Софія Сивак, юні співачки Софія Білошицька, Софія Опра, дует «Інтегро» (Дар’я Андріюк, Діана Степова) та інші. Всі вони долучилися до чудового свята Весни і Любові. Глядачі у залі натхненно аплодували нашим крюківщинським зірочкам.

Утім, звісно, згадували у цей день і нашого національного генія Тараса Шевченка і сучасного захисника нашої незалежності, який загинув за Україну, Євгенія Сарнавського – сина педагога Крюківщинської школи. І лунали вірші, і линули пісні до небесної висі.

По закінченню концерту кожна із учасниць отримала свою весняну квітку. Як знак надії на красиве і яскраве майбутнє, як символ усього світлого і прекрасного і для кожної жінки, і для нашого чудового села, і для усієї нашої квітучої, прагнучої лише краси та кохання найпрекраснішої жінки – України!

3 місяці тому