Крюківщинська Сільська Рада

ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

Минають роки. Але в пам’яті людській завжди житиме звитяга нашого народу у боротьбі з нацизмом, з коричневою чумою, що знищувала все на своєму шляху.

Летять десятиліття. Все менше ветеранів Другої світової серед нас, тим з більшим трепетом ми вслуховуємося у кожне слово героїв, у їх настанови і вже їх внуки та правнуки захищають цілісність Вітчизни на Сході України.

У Крюківщині урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом розпочалися біля Меморіалу загиблим односельцям. Слова подяки за ратний подвиг і живі квіти до монументу – це те найменше, що сучасне покоління крюківщинців може зробити для вшанування тих, хто не повернувся із фронтів Другої світової війни. А вже у переповненій залі Крюківщинської школи звучать прізвища загиблих у роки війни – 321 мешканець Крюківщини став захисником Батьківщини, з них не повернувся до рідної домівки 191 воїн. Хвилина мовчання.

І схвильований виступ єдиного учасника бойових дій, голови Крюківщинської ветеранської організації Олександра Павловича Хоменка. Він говорив про минуле, про необхідність берегти пам'ять про визволителів, ретельніше вивчати правдиву історію цієї жахливої війни, прибираючи «білі плями», розвінчуючи міфи. А ще подякував нинішнім воїнам, які боронять Україну від іншого агресора – російського.

Звучить щемлива музична композиція у виконанні учнів школи, «Солдатський вальс» повертає ветеранів у часи їх молодості, коли вони були повні сил і наснаги, відбудовували зруйноване війною, мріяли про щасливе майбутнє.

Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак вручає подяки за активну громадську позицію, значний внесок у розвиток громади, патріотичне виховання молоді Миколі Березовому, Володимиру Науменку, Анатолію Лановому, Миколі Шимку.

А далі була концертна програма. Присутні щиро аплодували виступам ансамблів «Дивосвіт», «Червона калина», «Боговиця», талановитого співака Альберта Салтикова.

1 тиждень тому